1811 pytań testowych!

Stworzyliśmy olbrzymią bazę pytań z egzaminów zawodowych! Napracowaliśmy się co nie miara, ale było warto - pytania pochodzą wprost z arkuszy egzaminacyjnych i jest ich łącznie aż 1811 (798 pytań E.12 + 608 pytań E.13 + 405 pytań E.14). Znajdziesz tutaj także wyjątkowe wykłady i tutoriale video, dostępne całkowicie za darmo!

Tutoriale video

Na kanale Pasja informatyki w YouTube uzyskasz darmowy dostęp do informatycznych kursów zawodowych, jak również znajdziesz produkcje filmowe na temat skutecznych metod nauki oraz rozwoju osobistego.

Jak skutecznie przygotować się do egzaminów?

Dostępne książki

To często zadawane pytanie: w jakie książki warto zainwestować? Poniżej przedstawiamy subiektywną listę wartych przepracowania publikacji wydawnictwa Helion.

Forum dyskusyjne

Masz pytania związane z programowaniem, informatyką, egzaminami, pracą, samorozwojem? Chcesz poznać innych komputerowych pasjonatów? Odwiedź koniecznie nasze forum dyskusyjne!

Forum Pasja Informatyki

Trening

Sukces nie jest osiągany w magiczny sposób, nie jest też zasługą talentu. To kwestia regularnego treningu z pozytywnym nastawieniem. Pracuj z własnymi i cudzymi pytaniami na forum - to świetna zaprawa.

Rozmowa

Forum to miejsce, gdzie pracujemy nie tylko nad umiejętnościami czysto zawodowymi, ale także nad sposobem wypowiadania się, znacząco rozwijając tzw. umiejętności miękkie.

Inspiracja

Kontakt z innymi pasjonatami pozwala zyskać świeże spojrzenie, wykrzesać twórczą iskrę, dostrzec odmienny punkt widzenia. To doświadczenie nie dające się zastąpić w samotnej pracy.

Wesprzyj projekty!

Jak to możliwe, że wszystkie zasoby zgromadzone w serwisach pozostają darmowe i nieustannie się rozrastają? Stało się to realne za sprawą wyświetlanych reklam oraz dzięki Waszym dotacjom. Można nas wesprzeć za pośrednictwem profilu Patronite - za wszelką pomoc serdecznie dziękujemy!

Przekaż dotację
Facebook
Pasja informatyki