Kontakt

Prosimy o kontakt jedynie w sprawach biznesowych – wiemy, że istnieje wiele problemów, które moglibyśmy pomóc Wam rozwiązać, ale obecnie nie mamy już możliwości odpisywania widzom mailowo (jest Was po prostu zbyt dużo). Jeśli masz pytanie zadaj je na naszym forum dyskusyjnym. Tam najszybciej uzyskasz odpowiedź od wielu zgromadzonych tam doświadczonych pasjonatów.

Czas przeznaczony na YouTube chcemy poświęcić głównie na tworzenie nowych materiałów – na tym skorzystają wszyscy, gdyż każdy nowy film niesie ze sobą możliwość pomocy wielu tysiącom osób jednocześnie. Nie odpisujemy na pw na YouTube, ani na naszych osobistych profilach na Facebooku – szanujcie nasz czas, tak jak my szanujemy Wasz! Wyobraźcie sobie jak wygląda nasza skrzynka pocztowa – mamy kilkadziesiąt tysięcy subskrybentów i dlatego nie sposób odpisać nawet na część otrzymywanej korespondencji.

Zapytania biznesowe prosimy kierować pod adres: kontakt@pasja-informatyki.pl

Przy tworzeniu bazy danych E.12 współpracowali uczniowie: Jakub Głatki, Nikodem Pawłowski, Bartosz Oleksa, Dawid Kapica, Rafał Oszczepaliński, Michał Mikrut, Dawid Matławski, Grzybu, Michał Szyl, Mateusz Olszewski, Dominika Gazda, Alicia Schaeffer, Piotrek Pisula, Joanna Chrzanowska, Fasuk, Marcin Zuber, Piotrek Sołtysiak, Knedel, Łukasz Piechota.

Piszący te słowa Mirosław Zelent chciałby w tym miejscu serdecznie podziękować swoim podopiecznym za udział w projekcie i pogratulować wykonanej pracy, zdobytej wiedzy oraz dużej dawki praktycznego webmasterskiego i bazodanowego doświadczenia. Nasz zespół ma nadzieję, iż projekt okaże się pomocny każdej osobie w Polsce, która przygotowuje się do egzaminów z kwalifikacji.

Wesprzyj w Patronite!

Jak to możliwe, że wszystkie zasoby zgromadzone w serwisie pozostają darmowe i nieustannie się rozrastają? Stało się to realne za sprawą wyświetlanych reklam oraz dzięki Waszym dotacjom. Można nas wesprzeć za pośrednictwem profilu Patronite - za wszelką pomoc serdecznie dziękujemy!

Patronat Pasji
Facebook
Pasja informatyki