Wsparcie kanału i witryn

Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy pomóc wielu osobom skutecznie opanować materiał technikum, a przede wszystkim zarazić się pasją do informatyki! Jeżeli masz ochotę obejrzeć więcej naszych produkcji filmowych w coraz lepszej jakości i wesprzeć działania, które prowadzimy w utrzymywanych przez nas witrynach, to możesz złożyć donację na cztery podane poniżej sposoby:

1. Konto bankowe - ING Bank Śląski

26 1050 1298 1000 0091 5044 1708

2. Donate z użyciem Paypal

3. Profil Patronite

patronite.pl/pasja-informatyki

4. Ufunduj wirtualną kawę

Postaw mi kawę na buycoffee.to

5. Bitcoin

1618EnC6gXniFkX5jjBRckoiCn5rjEWEys

Razem z Damianem Stelmachem prowadzimy także projekty: Pasja informatyki, Blog informatyczny, Podcast, Forum koderska społeczność (administratorem Społeczności jest Arkadiusz Waluk), Egzamin-E13.pl (blog o sieciach komputerowych Damiana Stelmacha). Specjalnie dla osób, które wspierają nas poprzez profil Patronite, stworzono listę aktualnych Patronów dostępną tutaj. Wpłaty realizowane przelewem bankowym bądź Paypalem pozostają anonimowe. Więcej o metodzie finansowania naszego startupu opowiedzieliśmy w tym filmie.

Za wszystkie donacje serdecznie dziękuję w imieniu swoim, Damiana i całej Społeczności! Wpłaty pomagają przetrwać prowadzonym przez nas w sieci serwisom edukacyjnym, rozwijać kanał YouTube pod względem sprzętowym i infrastrukturalnym, pozwalają fundować nagrody konkursowe Pasjonatom na forum oraz stanowią dla nas dodatkową, namacalną motywację do dalszych działań i znalezienia czasu na YouTube, pomimo własnej pracy zawodowej i szeregu obowiązków.