Wsparcie kanału i witryn

Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy pomóc wielu osobom skutecznie opanować materiał technikum, a przede wszystkim zarazić się pasją informatyki! Jeżeli masz ochotę obejrzeć więcej naszych produkcji filmowych w coraz lepszej jakości i wesprzeć działania w sieci które prowadzimy w utrzymywanych przez nas witrynach, to możesz złożyć donację na cztery podane poniżej sposoby:

1. Konto bankowe - ING Bank Śląski

26 1050 1298 1000 0091 5044 1708

2. Donate przez Paypala

3. Profil Patronite

patronite.pl/pasja-informatyki

4. Bitcoin

1618EnC6gXniFkX5jjBRckoiCn5rjEWEys

Specjalnie dla osób, które wspierają nas poprzez profil Patronite, stworzyliśmy listę aktualnych Patronów dostępną tutaj. Wpłaty realizowane przelewem bankowym bądź Paypalem pozostają anonimowe. Więcej o metodzie finansowania naszego startupu opowiedzieliśmy w tym filmie (ukazał się dwa miesiące przed premierą serwisu).

Za wszystkie donacje serdecznie dziękujemy w imieniu swoim i całej Społeczności! Wpłaty pomagają przetrwać prowadzonym przez nas w sieci serwisom edukacyjnym, rozwijać kanał YouTube pod względem sprzętowym i infrastrukturalnym, pozwalają fundować nagrody konkursowe Pasjonatom na forum oraz stanowią dla nas dodatkową, namacalną motywację do dalszych działań i znalezienia czasu na YouTube, pomimo pracy zawodowej oraz szeregu obowiązków. Dziękujemy!

Facebook
Pasja informatyki