Kontakt

Zanim napiszesz – przeczytaj, proszę!

Obecność w internecie wiąże się z olbrzymim natłokiem korespondencji – wyjaśniliśmy to szczegółowo w tym materiale. Obecnie, przy ponad dwustu tysiącach Widzów na YouTube, nie mamy już niestety możliwości odpisywania na otrzymywane listy. Nasz czas przeznaczony na YouTube chcemy poświęcić głównie na tworzenie nowych materiałów – na tym skorzystają wszyscy, gdyż każdy film niesie możliwość pomocy wielu tysiącom osób jednocześnie.

Ponieważ odpowiadanie na wiadomości czy komentarze nie pozwala tworzyć, to obecnie nie odpisujemy prawie w ogóle na niebiznesowe pytania – nie chodzi tu o konkretne wiadomości czy tym bardziej ich nadawców, lecz o przyjętą przez nas zasadę ogólną – jeżeli odpowiadalibyśmy na listy, to zwyczajnie musielibyśmy już nic innego w życiu nie robić. Nie piszcie do nas na naszych prywatnych profilach na Facebooku (tam na pewno nie odpiszemy) ani nie wysyłajcie nam pw na YouTube oraz niebiznesowych maili – miejcie szacunek do naszego czasu, tak jak my mamy do Waszego! Wyobraźcie sobie jak wygląda nasza skrzynka pocztowa – mimo szczerych chęci nie sposób odpisać nawet na część otrzymywanej korespondencji.

Natomiast zajrzyjcie proszę do listy najczęściej zadawanych pytań – kto wie, być może od razu uda Wam się uzyskać poszukiwaną odpowiedź! A jeśli macie pytanie dotyczące wiedzy z danego odcinka, to najlepiej zadajcie je na naszym forum dyskusyjnym - tam najszybciej uzyskacie odpowiedź od wielu zgromadzonych tam doświadczonych Pasjonatów

Dziękujemy za Wasze zrozumienie i cierpliwość! Zapytania biznesowe oraz ważne wiadomości prosimy kierować pod adres: kontakt@pasja-informatyki.pl

Przy stworzeniu pierwotnej bazy danych serwisu współpracowali uczniowie: Jakub Głatki, Nikodem Pawłowski, Bartosz Oleksa, Dawid Kapica, Rafał Oszczepaliński, Michał Mikrut, Dawid Matławski, Grzybu, Michał Szyl, Mateusz Olszewski, Dominika Gazda, Alicia Schaeffer, Piotrek Pisula, Joanna Chrzanowska, Fasuk, Marcin Zuber, Piotrek Sołtysiak, Knedel, Łukasz Piechota.

Piszący te słowa Mirosław Zelent chciałby w tym miejscu serdecznie podziękować swoim podopiecznym za udział w projekcie i pogratulować wykonanej pracy, zdobytej wiedzy oraz dużej dawki praktycznego webmasterskiego i bazodanowego doświadczenia. Nasz zespół ma nadzieję, iż projekt okaże się pomocny każdej osobie w Polsce, która przygotowuje się do egzaminów z kwalifikacji.