Egzamin z teorii
(test 40 pytań)

Oferujemy tutaj całkowicie darmowy dostęp do ogromnej bazy pytań z informatycznych egzaminów zawodowych! Pytania pochodzą wprost z arkuszy z lat ubiegłych. Wybierz poniżej swoją kwalifikację i zacznij zdobywać wiedzę:

Możesz też wykonać test z konkretnej partii materiału programu nauczania technikum:

Egzamin praktyczny
(arkusz z zadaniem)

Zaliczenie testu nie wszystko - na egzaminie przyjdzie Ci także rozwiązać zadanie praktyczne na stanowisku. Przepracuj dotychczasowe arkusze, które pojawiły się w latach ubiegłych. Poniżej wybierz kwalifikację:

Materiały dydaktyczne do nauki

W witrynie pasja-informatyki.pl udostępniliśmy dopracowane tutoriale video, artykuły i wykłady, dedykowane uczniom przygotowującym się do egzaminu zawodowego (wszystko dostępne bez żadnej opłaty dostępowej):

Serie dedykowanych tutoriali video

Dodatkowo, na kanale w YouTube oraz w blogu informatycznym znajdziesz kursy video dedykowane indywidualnym technologiom z branży IT, jak również produkcje filmowe, artykuły tekstowe i podcasty opowiadające o skutecznych metodach nauki, rozwoju osobistym, filozofii, psychologii i matematyce.

Wartościowe książki

To często zadawane pytanie: w jakie książki warto zainwestować? Poniżej przedstawiamy subiektywną listę wartych przepracowania publikacji znanego wydawnictwa Helion.

Odwiedź inne nasze witryny

Odwiedź też koniecznie poniższe witryny w sieci - serwis pasja-informatyki.pl z kursami video, blog poświęcony sieciom komputerowym, blog informatyczny oraz naszą witrynę podcastową:

Forum dyskusyjne

Masz pytania związane z programowaniem, informatyką, egzaminami, pracą, samorozwojem? Chcesz poznać innych komputerowych pasjonatów? Odwiedź koniecznie nasze forum dyskusyjne!

Otwórz forum

Trening

Sukces nie jest osiągany w magiczny sposób, nie jest też zasługą talentu. To kwestia regularnego treningu z pozytywnym nastawieniem. Pracuj z własnymi i cudzymi pytaniami na forum - to świetna zaprawa.

Rozmowa

Forum to miejsce, gdzie pracujemy nie tylko nad umiejętnościami czysto zawodowymi, ale także nad sposobem wypowiadania się, znacząco rozwijając tzw. umiejętności miękkie.

Inspiracja

Kontakt z innymi pasjonatami pozwala zyskać świeże spojrzenie, wykrzesać twórczą iskrę, dostrzec odmienny punkt widzenia. To doświadczenie nie dające się zastąpić w samotnej pracy.

Pomóż dzieciom: Pajacyk.pl

Polska Akcja Humanitarna od wielu lat dożywia dzieci. Proszę, poświęć teraz dosłownie chwilę i pomóż klikając w oznaczony strzałką (w witrynie pajacyk.pl) zielony brzuszek Pajacyka. Dziękujemy za poświęcenie chwili! <3

Wsparcie kanału i witryn

Jeżeli masz ochotę zobaczyć więcej filmów, artykułów i podcastów w coraz lepszej jakości, to możesz wesprzeć kanał i prowadzone przez nas witryny drobną kwotą. To dzięki Wam niemałe wydatki czasowe, sprzętowe i hostingowe mogą zostać choć częściowo pokryte. Dziękujemy!

Wesprzyj naszą pracę
Bądź na bieżąco
Pasja informatyki