2211 pytań testowych!

Witaj! Oferujemy tutaj darmowy dostęp do ogromnej bazy pytań z informatycznych egzaminów zawodowych. Napracowaliśmy się co nie miara, ale było warto - pytania pochodzą wprost z arkuszy egzaminacyjnych i jest ich łącznie aż 2171 (918 E.12 + 728 E.13 + 525 E.14) albo 2211 (1686 EE.08 + 525 EE.09). Powodzenia!

Egzaminacyjne kursy video

W witrynie Pasja informatyki udostępniamy dwa kursy video, które pozwolą wszystkim uczniom technikum zdającym egzaminy zawodowe dogłębnie zrozumieć sieci komputerowe oraz programowanie webowe:

Inne zewnętrzne serie

Dodatkowo, na kanale w YouTube i na blogu informatycznym znajdziesz kursy video dedykowane indywidualnym technologiom informatycznym, jak również produkcje filmowe oraz podcasty na temat skutecznych metod nauki, rozwoju osobistego, filozofii, psychologii, matematyki:

Przydatne witryny

Odwiedź też koniecznie poniższe witryny w sieci - serwis pasja-informatyki.pl z kursami video, blog poświęcony sieciom komputerowym, blog informatyczny oraz naszą witrynę podcastową:

Wartościowe książki

To często zadawane pytanie: w jakie książki warto zainwestować? Poniżej przedstawiamy subiektywną listę wartych przepracowania publikacji wydawnictwa Helion.

Forum dyskusyjne

Masz pytania związane z programowaniem, informatyką, egzaminami, pracą, samorozwojem? Chcesz poznać innych komputerowych pasjonatów? Odwiedź koniecznie nasze forum dyskusyjne!

Otwórz forum

Trening

Sukces nie jest osiągany w magiczny sposób, nie jest też zasługą talentu. To kwestia regularnego treningu z pozytywnym nastawieniem. Pracuj z własnymi i cudzymi pytaniami na forum - to świetna zaprawa.

Rozmowa

Forum to miejsce, gdzie pracujemy nie tylko nad umiejętnościami czysto zawodowymi, ale także nad sposobem wypowiadania się, znacząco rozwijając tzw. umiejętności miękkie.

Inspiracja

Kontakt z innymi pasjonatami pozwala zyskać świeże spojrzenie, wykrzesać twórczą iskrę, dostrzec odmienny punkt widzenia. To doświadczenie nie dające się zastąpić w samotnej pracy.

Wsparcie kanału i witryn

Jeżeli masz ochotę zobaczyć więcej filmów, wpisów i artykułów w coraz lepszej jakości, to możesz wesprzeć kanał i witryny drobną kwotą. To dzięki Wam niemałe wydatki podatkowe, sprzętowe, hostingowe oraz czasowe mogą zostać choć częściowo pokryte. Dziękujemy za wszelką pomoc!

Chcę pomóc
Facebook
Pasja informatyki